Internet Hradec Králové

Poskytujeme inetrnetové připojení v Hradci Králové

Jsme IT firma s dlouholetou tradicí. Zabýváme se internetovým připojením pro firmy a domácnosti v Hradci Králové a okolí.

Strategie firmy BEST-NET:

  • odbornost, profesionalita
  • respekt a loajalita k zákazníkovi
  • komplexní poskytování internetových služeb od připojení po internetové prezentace
  • důmyslnost, flexibilita, kreativita a pečlivost při realizaci zakázek
  • respekt k zaměstnancům: zajištění jejich profesního rozvoje, zlepšování
  • pracovních podmínek a předcházení bezpečnostním rizikům při práci
  • úcta k životnímu prostředí
Internet Hradec Králové

Internetové připojení Hradec Králové

Nabídka internetového připojení v Hradci Králové

Pro kvalitní, rychlé a spolehlivé internetové připojení používáme více druhů technologií a vždy vám nabídneme tu nejlepší, která je v dané lokalitě k dispozici. V Hradci Králové poskytujeme připojení pomocí bezdrátových a optických tras.

Dostupnost našeho Internetu  na Vaší adrese ověříme ihned a pokud to bude možné, také Vás ihned připojíme. Realizace připojení se snažíme provádět maximálně do 24 hodin od objednání a potvrzení dostupnosti.

V případě zájmu o nezávaznou nabídku, či ověření dostupnosti volejte ihned na 774 458 852, nebo zanechte kontakt v níže uvedeném formuláři a my obratem zavoláme Vám.

BEST-NET, s.r.o. poskytuje internet pro Hradec Králové již 20 let.

bezdrátový internet hradec králové

Počitačové sítě Hradec Králové

Bezdrátové Wi-Fi sítě Hradec Králové

Stavíme bezdrátové sítě v Hradci Králové

Počítačové sítě Hradec Králové

Počítačové sítě Hradec Králové

Internet pro bytové domy a kancelářské budovy

BEST-NET, s.r.o.  nabízí majitelům kancelářských budov a developerům nejen připojení jejich projektů , ale také vnitřní zasíťování, tedy připoejní inetrnetu až do jednotlivých kanceláří a bytů.  Kvalitní zasíťování objektů zvyšuje jejich hodnotu.

 

Připojení k internetu v Hradci Králové a Třebechovicích pod Orebem

Internet pro domácnosti

Domácnost potřebuje kvalitní, rychlé a spolehlivé internetové připojení. Nároky na kvalitu a rychlost stoupají a my víme, co potřebujete.

dav

Internet a jeho hystorie

Přístup k internetu je schopnost jednotlivců a organizací připojit se k internetu pomocí počítačů a mobilních zařízení a získat tím přístup ke službám, jako je e-mail a www. Přístup k internetu prodávají poskytovatelé internetových služeb (ISP), kteří poskytují konektivitu v širokém rozsahu rychlostí přenosu dat prostřednictvím různých síťových technologií. Naše firma využívá pro připojení v Hradci Králové především bezdrátové technologie a optické sítě.

Dostupnost přístupu k internetu byla kdysi omezená, ale rychle rostla. V roce 1995 mělo přístup pouze 0,04 procenta světové populace, přičemž více než polovina z nich žila ve Spojených státech a spotřebitelé využívali telefonické připojení. V první dekádě 21. století používalo mnoho spotřebitelů ve vyspělých zemích rychlejší širokopásmovou technologii a v roce 2014 mělo přístup 41 procent světové populace, širokopásmové připojení bylo téměř všudypřítomné po celém světě a globální průměrné rychlosti připojení přesahovaly jeden megabit za druhým.