Internetové připojení pro domácnosti

Hradec Králové, Třebechovice pod Orebem a okolí

televize

K jakémukoliv tarifu lze objednat službu televize po internetu. Více o televizních balíčcích naleznete v kategorii televize po internetu.

router zdarma

Pro nové zákazníky máme dárek. Ke každé nové objednávce získáte 300Mb/s wifi router zdarma!

Surfujte rychleji

až 100 Mb/s

350 Kč

měsíčně s DPH

Neomezená data
Televize již za 149Kč s DPH
Ověřit dostupnost
až 100 Mb/s

350 Kč

měsíčně s DPH

Neomezená data
Televize již za 149Kč s DPH
Ověřit dostupnost

Nezavazujte se, když nemusíte!

Domácnostem v Hradci Králové, Třebechovicích pod Orebem, Slatině, Bělči nad Orlicí nebo Svinarech nabízíme kvalitní internetové připojení s nízkou agregací a bez datového omezení.

Neplatíte nic navíc. Platíte pouze měsíční paušál dle zvoleného tarifu.

Nenutíme Vás k sepisování smlouvy, která by Vás zavazovala. Chceme, abyste využívali naše služby jen v případě, že jste s námi spokojení. A ne proto, že jste podepsali smlouvu.

Co zaplatím za přípojku?

V případě, že se nechcete vázat, je nutná platba za přípojku. Cena zahrnuje přijímací anténu, kabeláž a instalaci.

Nevadí Vám se smluvně zavázat? V tomto případě Vám nabízíme kompletní instalaci zdarma.

Slevy pro seniory, osoby se zdravotním postižením, samoživitelé, mladé lidi a studenty

Sleva pro seniory:

Seniorům nabízíme 10% slevu na všechny nabízené tarify. 

Sleva pro mladé:

Pro mladé lidi, kteří využívají startovacího bydlení v Hradci Králové (Pod Zámečkem, Ve Stromovce, Rybova nebo Svatojánská), nabízíme slevu 20% na zvolený tarif.

Sleva pro studenty:

Chceme podpořit i studenty. Víme, že právě pro ně je každá koruna dobrá. Proto nabízíme oproti ISIC kartě slevu 10%. Stačí nám oskenovaná ISIC karta a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Sleva pro osoby se zdravotním postižením:

Osobám se zdravotním postižením (TP, ZTP, ZTP/P) nabízíme slevu 30% na všechny tarify. K prokázání OZP potřebujeme nafocený nebo oskenovaný průkaz ZTP a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Sleva pro samoživitelky a samoživitele:

Speciální dávky pro samoživitele v našem sociálním systému neexistují. Proto samoživitelům alespoň my nabízíme slevu na jakýkoliv tarif ve výši 30% za splnění těchto podmínek.

Čestné prohlášení
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Nejste spokojeni se současným poskytovatelem internetu?

Nabízíme šest měsíců internetu zdarma

Při změně poskytovatele získáte šest měsíců internetu zdarma. Při připojení stačí předložit poslední fakturu Vašeho bývalého poskytovatele internetu. O dalších možnostech se informujte na telefonu 491 618 518.

Mapa pokrytí internetem

Otázky a odpovědi

na vaše dotazy

 • Všem zákazníkům nabízíme nově možnost připojení zdarma a to díky referencím na nové klienty. Přečtěte si více informací, jak získat připojení k internetu na měsíc zdarma a to i opakovaně.

 • Stačí zavolat na 491 618 518 a domluvit si zdarma nezávaznou schůzku s naším technikem, který ověří dostupnost pro Vaše nové připojení. Pokud budete mít zájem, rovnou Vám technik nabídne hardware potřebný k připojení do naší sítě a vše nainstaluje a zapojí. Pokud máte již od předchozího poskytovatele internetového připojení svou anténu nebo přijímač, může být použito i to. Důležité je však, aby se jednalo o technologii pro pásmo 5GHZ, která zaručuje stabilní a kvalitní internetové připojení s možností velkých datových přenosů.

 • Standardně si od nás zákazník může zakoupit WIFI zařízení do svého vlastnictví a může si vybrat preferované platební období. Může se rozhodnout jak pro měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo roční platbu. K bezdrátovému připojení můžeme využít přímo i hardware klienta (důležitá je technologie 5GHZ), nebo můžeme zařízení pronajmout. Pronájem WIFI zařízení pro připojení k internetu je však podmíněno smlouvou. Jedná se o jediný případ, kdy je smlouva potřeba právě kvůli pronájmu zařízení, aby nemusel zákazník platit žádné vstupní náklady za hardware.

 • Stačí vybrat Vámi požadovaný tarif kliknutím na název tarifu. V případě, že Vám nevyhovuje žádný z pevných tarifů vybrete si FLEXI tarif. Připojit se je tak snadné, uvidíte… Určitě pro Vás můžeme vytvořit i individuální nabídku, která bude vyhovovat Vašim požadavkům.

 • Ano. K vybranému tarifu připojení máte možnost získat zdarma telefonní číslo pro Váš VoIP telefon. Volejte bez zbytečných nákladů a bez paušálu za telefon. Veškeré bližší informace a zapojení zajistí náš technik.

  • Hradec Králové
  • Třebechovice pod Orebem
  • Slatina
  • Svinary
  • Všestary
  • Nepasice
  • Blešno
  • Chaloupky
  • Stěžířky
  • Jeníkovice
  • Běleč nad Orlicí
  • … další obce v okolí

  V Hradci Králové pokrýváme většinu místních částí: Nový Hradec Králové, Pražské Předměstí, Slezské Předměstí, Třebeš, Moravské Předměstí, Malšovice, Věkoše, Kukleny, Svobodné Dvory, Pouchov, Plotiště nad Labem, Skladištní oblast, Plácky, Březhrad, Plačice, Rusek, Piletice, Malšova Lhota, Roudnička, Stěžery. Další části je možné připojit po domluvě – naopak se nebráníme navyšování pokrytých oblastí.